Výsledky formací

2023

  • MČR - Plesové choreografie a párové tance 2023
    6.5.2023, Chrudim

    Zúčastnili jsme se mistrovství ČR hned ve třech formačních kategoriích!

     

    Umístění:

    2. místo - "HVĚZDÁŘI" - plesová předtančení senioři

    11. místo - "TANEC JAKO VÍNO" - plesová předtančení dospělí

    8. místo - "BELIEVER" - plesová předtančení junioři

Výsledky párů

Únor 2024

  • Zimní pohár města Kladna
    4.2.2024, Kladno

    1. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)

Leden 2024

  • Aero Český Taneční Pohár I - Taneční Pohár Královského města Slaný
    13.1.2024, Slaný

    7. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-STT)

Prosinec 2023

  • Vánoční cena TK Moravia Starlet Brno
    16.12.2023, Brno

    6. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-STT)

  • Vánoční cena COOL DANCE
    9.12.2023, Jesenice

    3. Zuzana Obrusníková (TPV Junioři-2 Bronze Sólo LAT)
    4. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)
    4. Zuzana Obrusníková (TPV Junioři-2 Open Sólo LAT)
    8. Eliška Čechurová (TPV Junioři-2 Bronze Sólo LAT)
    20. Eliška Čechurová (TPV Junioři-2 Open Sólo LAT)

  • Zimní SPARTA CUP 2023
    3.12.2023, Praha

    3. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)
    10. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-STT)

  • Velká cena MZ Dance Team - 12.ročník - Memoriál Aloise Dvořáka
    2.12.2023, Praha 6

    1. Zuzana Obrusníková (TPV Junioři-2 NB Sa Cup)
    1. Eliška Čechurová (TPV Junioři-2 NB W Cup)
    1. Zuzana Obrusníková (TPV Junioři-2 NB J Cup)
    1. Zuzana Obrusníková (TPV Junioři-2 NB C Cup)
    2. Eliška Čechurová (TPV Junioři-2 NB J Cup)
    2. Eliška Čechurová (TPV Junioři-2 NB Sa Cup)
    2. Eliška Čechurová (TPV Junioři-2 NB C Cup)
    2. Zuzana Obrusníková (TPV Junioři-2 NB W Cup)

Listopad 2023

  • Podzimní Pohár ASTRA Praha 2023 - sobota
    25.11.2023, Praha

    4. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)

  • WDSF Open – Fortuna Open Zlín 2023
    18.11.2023, Zlín

    6. Mlejnský Jan & Kamínková Pavla (LAT - WDSF International Open - Senior II)
    7. Mlejnský Jan & Kamínková Pavla (STT - WDSF International Open - Senior II)

  • Podzimní pohár města Kladna
    11.11.2023, Kladno

    3. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)

  • Škvorecký pohár
    5.11.2023, Škvorec

    2. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)

  • Mistrovství ČR Seniorů LAT
    5.11.2023, Ústí nad Labem

    16. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (LAT - MČR 2023 - Senior II)

  • Velká cena města Berouna 2023 - 25. ročník
    4.11.2023, Beroun

    2. Zuzana Obrusníková (TPV Junioři-2 Bronze Sólo LAT)
    3. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)
    3. Zuzana Obrusníková & Eliška Čechurová (TPV Mládež Silver Duo LAT)
    3. Zuzana Obrusníková & Eliška Čechurová (TPV Junioři-2 Silver Duo LAT)
    5. Eliška Čechurová (TPV Junioři-2 Bronze Sólo LAT)
    7. Zuzana Obrusníková (TPV Junioři-2 Open Sólo LAT Cup)
    23. Eliška Čechurová (TPV Junioři-2 Open Sólo LAT Cup)

  • Mistrovství ČR Showdance, Formací, Seniorů STT
    4.11.2023, Ústí nad Labem

    19.-20. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (STT - MČR 2023 - Senior II)

Říjen 2023

  • Fuego Cup 2023 - 20. ročník - sobota
    28.10.2023, Říčany

    6. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)

  • O pohár primátora Města Kladna
    22.10.2023, Kladno

    2. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)

  • Podzimní cena Top Dance Prague
    21.10.2023, Praha

    4. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)

  • Kamenický StormDance Cup
    14.10.2023, Kamenice

    2. Zuzana Obrusníková (TPV Junioři-2 Bronze Sólo LAT)
    3. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)
    8.-9. Zuzana Obrusníková (TPV Junioři-2 Open Sólo LAT)

  • O poklad děčínského zámku
    14.10.2023, Děčín

    1. Krčálová Natálie (TPV Junioři-2 Bronze Sólo LAT)
    1. Krčálová Natálie (TPV Junioři-2 Bronze Sólo STT)

Září 2023

  • O cenu města Neratovic 24.ročník a výročí 30 let ALL-4-DANCE
    30.9.2023, Neratovice

    7. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)

  • Diamond Cup
    23.9.2023, Praha

    1. Zuzana Obrusníková (TPV Junioři-2 Bronze Sólo LAT)
    2. Krčálová Natálie (TPV Junioři-2 Bronze Sólo LAT)
    3. Eliška Čechurová (TPV Junioři-2 Bronze Sólo LAT)
    4. Zuzana Obrusníková (TPV Junioři-2 BSG Sólo LAT)
    6. Eliška Čechurová (TPV Junioři-2 BSG Sólo LAT)
    9. Krčálová Natálie (TPV Junioři-2 BSG Sólo LAT)

  • Velká cena města Jihlavy 16.ročník - Přebor ČOS
    16.9.2023, Jihlava

    6. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)

  • Chvaletický pohár
    9.9.2023, Chvaletice

    12. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)

Srpen 2023

  • Hradec Králové Open
    27.8.2023, Hradec Králové

    11. Mlejnský Jan & Kamínková Pavla (LAT - WDSF Open - Senior II)

  • Hradec Králové Open
    26.8.2023, Hradec Králové

    25. Mlejnský Jan & Kamínková Pavla (STT - WDSF Open - Senior II)

Červen 2023

  • Cena města Chebu
    24.6.2023, Cheb

    3. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)

  • Aero Český Taneční Pohár FINÁLE - Pražský Taneční Pohár 2.den
    18.6.2023, Praha

    3. Čechurová Eliška & Obrusn9kov8 Yuyana (TPV-Jun-II-SYNC)
    5. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)
    5. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Jive)
    5. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-LAT)   
    6. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Rumba)
    7. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Samba)
    7. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Chacha)
    14. - 17. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Samba)   
    16. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-LAT)   
    17. - 21. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Chacha)   
    18. - 20. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Rumba)   
    19. - 23. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Jive) 

  • Velká cena MZ Dance Team Plzeň a města Holýšova - TL Dospělých
    11.6.2023, Holýšov

    3. Braik Michael & Hornová Šárka (TPV-Jun-I-KOMB)
    6. Kladrubský Michal & Březinová Helena (TL-Dospělí-STT)
    6. Hornová Šárka (TPV-J1-SOLO-KOMB)
    6. Kladrubský Michal & Březinová Helena (Dospělí-A-LAT)
    15. Kladrubský Michal & Březinová Helena (TL-Dospělí-LAT)

  • Ymara Cup 2023
    11.6.2023, Praha - Dolní Měcholupy

    1. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (TPV-Jun-II-SYNC)
    7. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-LAT)
    8.-9. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)
    10. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-LAT)

  • CAPAX. taneční soutěž na MAX!
    11.6.2023, Sluhy

    6. Podborská Silvie (TPV-D2-SOLO-Valčík)
    8.-9. Podborská Silvie (TPV-D2-SOLO-Quickst)
    8.-9. Podborská Silvie (TPV-D2-SOLO-Waltz)
    9. Podborská Silvie (TPV-D2-SOLO-Jive)
    12.-16. Podborská Silvie (TPV-D2-SOLO-Samba)
    12.-15. Podborská Silvie (TPV-D2-SOLO-Chacha)

  • Ymara Cup 2023
    10.6.2023, Praha - Dolní Měcholupy

    5. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)

  • CTS PERFECT SENIOR CUP 2023 - 2. ročník
    3.6.2023, Sezemice

    1. Mlejnský Jan & Kamínková Pavla (Senioři-II-BAM-STT)
    2. Mlejnský Jan & Kamínková Pavla (Senioři-II-B-LAT)

  • Letní pohár města Kladna
    3.6.2023, Kladno

    1. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (TPV-Jun-II-SYNC)
    1. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-LAT)
    4. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-LAT)
    6.-7. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-D-STT)

Květen 2023

  • COOL DANCE Superliga
    28.5.2023, Mladá Boleslav

    15. Kladrubský Michal & Březinová Helena (SuperTL-Dospělí-STT)
    30.-31. Kladrubský Michal & Březinová Helena (SuperTL-Dospělí-LAT)

  • Pardubický taneční pohár 2023
    28.5.2023, Pardubice

    1. Braik Michael & Hornová Šárka (TPV-Junioři-I-STT)
    2. Braik Michael & Hornová Šárka (TPV-Junioři-I-LAT)
    8.-9. Hornová Šárka (TPV-Junioři-I-SOLO-STT)
    12.-15. Hornová Šárka (TPV-Junioři-I-SOLO-LAT)
    13.-18. Hornová Šárka (TPV-Junioři-I-SOLO-Samba)
    15.-18. Hornová Šárka (TPV-Junioři-I-SOLO-Chacha)
    16.-18. Hornová Šárka (TPV-Junioři-I-SOLO-Rumba)
    16.-20. Hornová Šárka (TPV-Junioři-I-SOLO-Jive)

  • Velká cena MZ Dance Team - Děti tančí 2023
    27.5.2023, Praha 6


    4. Vávra Ondřej & Strnadová Linda (TPV-Děti-II-Waltz)
    7. Vávra Ondřej & Strnadová Linda (TPV-Děti-II-Chacha)
    4. Vávra Ondřej & Strnadová Linda (TPV-Děti-II-Polka)
    4. Vávra Ondřej & Strnadová Linda (TPV-Děti-II-Jive)
    4. Strnadová Linda (TPV-D1-SOLO-Waltz)
    8. Vávra Ondřej (TPV-D1-SOLO-Waltz)
    10.-11. Vávra Ondřej (TPV-D1-SOLO-Chacha)
    12.-15. Strnadová Linda (TPV-D1-SOLO-Chacha)
    13.-14. Vávra Ondřej (TPV-D1-SOLO-Polka)
    13.-14. Strnadová Linda (TPV-D1-SOLO-Polka)

  • WDSF International Open Brno
    21.5.2023, Brno

    23. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - WDSF International Open)
    51. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - WDSF International Open)

  • Aero Český Taneční Pohár III. - Radotínský taneční pohár den 1.
    20.5.2023, Radotín, Praha 5

    3. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (TPV-Jun-II-SYNC)
    3. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Rumba)
    4. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Jive)
    6. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Chacha)
    7. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Samba)
    10. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-LAT)
    15.-16. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Jive)
    16.-19. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Chacha)
    17. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Rumba)
    17. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-LAT)
    20.-23. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Samba)

  • Velká cena hejtmana Jihočeského kraje, Velká cena primátorky Statutárního města
    8.5.2023, České Budějovice

    8. Michal Kladrubský & Helena Březinová (TL-Dospělí-STT)
    9. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-STT)
    9. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-LAT)
    19.-20. Michal Kladrubský & Helena Březinová (TL-Dospělí-LAT)

  • O cenu města Neratovic 24.ročník
    7.5.2023, Neratovice

    1. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-E-STT) Nová třída: D
    7. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-LAT)
    9. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-STT)

  • Velká cena MZ Dance Team Plzeň - TL Seniorů 2023
    6.5.2023, Plzeň

    3. Mlejnský Jan & Kamínková Pavla (TL-Senioři-II-LAT)
    7. Mlejnský Jan & Kamínková Pavla (TL-Senioři-II-STT)

Duben 2023

  • Aero Český Taneční Pohár II - Taneční pohár města Černošice den 2.
    30.4.2023, Černošice

    3. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-E-STT)
    6. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-STT)

  • Aero Český Taneční Pohár II. - Taneční pohár města Černošice den 1.
    29.4.2023, Černošice

    3. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Jive)
    4. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (TPV-Jun-II-SYNC)
    4. Männelová Aneta (TPV-Do 21-SOLO-Samba)
    5. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-STT)
    5. Männelová Aneta (TPV-Do 21-SOLO-LAT)
    5. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Rumba)
    6. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-LAT)
    6. Männelová Aneta (TPV-Do 21-SOLO-Chacha)
    6. Männelová Aneta (TPV-Do 21-SOLO-Rumba)
    6. Männelová Aneta (TPV-Do 21-SOLO-Jive)
    7. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-LAT)
    7.-8. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Chacha)
    10.-11. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Jive)
    16.-17. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Rumba)
    20.-24. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-LAT)
    25.-29. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Chacha)
    26.-31. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Samba)

  • O perníkovou pantofli - 54. ročník
    23.4.2023, Pardubice

    2. Podborská Silvie (TPV-D2-SOLO-Jive)
    6. Podborská Silvie (TPV-D2-SOLO-Tango)
    6. - 9. Podborská Silvie (TPV-D2-SOLO-Chacha)
    8. Podborská Silvie (TPV-D2-SOLO-Rumba)
    8. Podborská Silvie (TPV-D2-SOLO-Valčík)
    8. - 9. Podborská Silvie (TPV-J1-SOLO-Tango)
    9. - 12. Podborská Silvie (TPV-D2-SOLO-Quickstep)
    9. - 12. Podborská Silvie (TPV-D2-SOLO-Waltz)
    10. Podborská Silvie (TPV-D2-SOLO-Samba)
    10. - 12. Podborská Silvie (TPV-J1-SOLO-Quickstep)
    10. - 12. Podborská Silvie (TPV-J1-SOLO-Valčík)
    13. - 14. Podborská Silvie (TPV-J1-SOLO-Waltz)
    16. - 17. Podborská Silvie (TPV-J1-SOLO-Jive)
    16. - 18. Podborská Silvie TPV-J1-SOLO-Rumba()
    18. - 20. Podborská Silvie TPV-J1-SOLO-Chacha()
    19. - 22. Podborská Silvie (TPV-J1-SOLO-Samba)

  • Nezbedný bakalář 2023 (42. ročník)
    16.4.2023, Rakovník

    2. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-E-STT)

  • Alte Donau 2023
    15.4.2023, Rakousko - Vídeň

    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - LAT - B)

  • WDSF World Open (new series) Latin
    2.4.2023, Berlín

    62.-63. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT WDSF - International Open)

  • WDSF World Open (new series) Standard
    1.4.2023, Berlín

    52. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT WDSF - World Open)

  • Ghepardo Open
    1.4.2023, Kladno

    1. Petr Fridrich & Martina Rybníčková (Dospělí-E-STT)
    5. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (TPV-Jun-II-SYNC)
    8.-11. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Rumba)
    10.-11. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-KOMB)
    13.-17. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Samba)
    15.-16. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Jive)
    15.-16. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Jive)
    15.-23. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Chacha)
    16.-18. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-KOMB)
    21.-23. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Rumba)
    23.-24. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Samba)
    24.-25. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Chacha)

Březen 2023

  • Jarní cena NKC Nové Strašecí
    26.3.2023, Nové Strašecí

    1. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-E-STT)
    4. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (TPV-Jun-II-SYNC)
    10. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-LAT)
    14.-15. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-LAT)

  • Mistrovství České republiky v tanečním sportu 2023 — 10 tanců
    25.3.2023, Kojetín

    14. Michal Kladrubský - Helena Březinová (10T - MČR 2023)

  • PARDUBICE DANCE OPEN 2023
    19.3.2023, Pardubice

    1. Petr Fridrich - Martina Rybníčková (Dospělí-E-STT)
    11. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-STT)
    17. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-LAT)

  • Aero Český Taneční Pohár I. - Taneční pohár města Kralupy nad Vltavou
    18.3.2023, Kralupy nad Vltavou

    3. Obrusníková Zuzana - Čechurová Eliška (Jun-II-SYNC)
    6. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Jive)
    6. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-LAT)
    7. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Rumba)
    8. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Chacha)
    10.-13. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Jive)
    11. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-STT)
    11.-14. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Samba)
    13. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-LAT)
    21.-27. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Samba)
    17.-19. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-LAT)
    17.-21. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Rumba)
    20.-22. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Chacha)

  • Novohradská číše 2023 - 43. ročník - Memoriál Karla Hrušky
    11.3.2023, Nové Hrady

    9. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT taneční liga)
    14. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT taneční liga)

  • Jarní pohár města Kladna - Kladno
    5.3.2023, Kladno

    3. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (TPV-Jun-II-SYNC)
    5. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-LAT)
    5. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-E-STT)
    8. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-LAT)
    12. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-STT)
    13. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-LAT)

  • Chvaletice dětem, aneb ....
    4.3.2023, Chvaletice

    3. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-STT)
    7. Fridrich Petr & Rybníčková Martina (Dospělí-E-STT)
    9. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-LAT)
    10. Horák Vilém & Kortanová Jana (Dospělí-E-STT)
    12. Horák Vilém & Kortanová Jana (Dospělí-E-LAT)

Únor 2023

  • Mistrovství České republiky 2023 v tanečním sportu - standardní tance
    25.2.2023, Praha

    25. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - MČR 2023)

  • 46. Říčanský pohár - 2023 - neděle
    19.2.2023, Říčany

    10.-11. Vilém Horák - Jana Kortanová (E-LAT)
    11.-12. Petr Fridrich - Martina Rybníčková (E-STT)
    13.-14. Vilém Horák - Jana Kortanová (E-STT)

  • 46. Říčanský pohár - 2023 - sobota
    18.2.2023, Říčany

    7. Petr Fridrich - Martina Rybníčková (E-STT)
    10. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII LAT taneční liga)
    16.-17. Vilém Horák - Jana Kortanová (E-LAT)
    20. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII STT taneční liga)

Leden 2023

  • Mistrovství České republiky 2023 v tanečním sportu - latinskoamerické tance
    28.1.2023, Ostrava

    43. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - MČR 2023)

Prosinec 2022

  • Mistrovství Prahy, Taneční liga 2022 - Memoriál Jana Nekoly
    18.12.2022, Praha

    6. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT taneční liga)
    7. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT taneční liga)

  • O pardubický perník - JN DANCE CUP 2022
    10.12.2022, Pardubice

    3. Männelová Aneta (TPV-J2-SOLO-LAT)

  • Velká cena MZ Dance Team - 11.ročník - Memoriál Aloise Dvořáka
    10.12.2022, Praha

    1. Obrusníková Zuzana (TPV-J1-SOLO-Waltz)
    1. Obrusníková Zuzana (TPV-J1-SOLO-Quickstep)
    2. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (Jun-I-SYNC)
    2. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Waltz)
    2. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Quickstep)
    2. Obrusníková Zuzana (TPV-J1-SOLO-Samba)
    2. Obrusníková Zuzana (TPV-J1-SOLO-Chacha)
    3. Obrusníková Zuzana (TPV-J1-SOLO-Jive)
    4. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Samba)
    4. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Jive)
    5. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Chacha)

     


     

Listopad 2022

  • Podzimní pohár Astra Praha 2022 - neděle
    27.11.2022, Praha

    6. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-STT)
    7. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-LAT)

  • Podzimní pohár ASTRA Praha 2022 - sobota
    26.11.2022, Praha

    2. Obrusníková Zuzana (TPV-Jun-I-SOLO-STT)
    4. Obrusníková Zuzana (TPV-Jun-I-SOLO-LAT)
    9.-10. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-STT)
    11. Čechurová Eliška (TPV-Jun-I-SOLO-STT)
    11. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-LAT)
    17. Čechurová Eliška (TPV-Jun-I-SOLO-LAT)

  • O cenu města Jičína
    17.11.2022, Jičín

    3. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-D)
    4. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-STT-B)
    6. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-C)
    6. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (STT-C)

  • 52. MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL
    13.11.2022, Ústí nad Labem

    32.-34. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT WDSF - International Open)

  • Šumavský pohár 2022 o cenu města Klatov
    12.11.2022, Klatovy

    4. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-LAT)
    6. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-STT)

  • Mistrovství ČR Showdance, Formací, Seniorů STT
    12.11.2022, Ústí nad Labem

    21. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (STT - MČR 2022 - Senior II)

  • Podzimní pohár města Kladna
    6.11.2022, Kladno

    1. Macek Jiří & Krčálová Natálie (Jun-II-D-STT) NOVÁ TŘÍDA "C"
    1. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (TPV-Jun-I-SYNC)
    2. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (TPV-Jun-II-SYNC)
    5. Obrusníková Zuzana & Obrusníková Zuzana (TPV-J1-SOLO-KOMB)
    6. Macek Jiří & Krčálová Natálie (Mládež-D-LAT)
    7. Macek Jiří & Krčálová Natálie (Jun-II-D-LAT)
    12. Čechurová Eliška & Čechurová Eliška (TPV-J1-SOLO-KOMB)

  • Velká cena města Berouna 2022 - 24. ročník
    5.11.2022, Beroun

    1. Macek Jiří & Krčálová Natálie (Mládež-D-STT)
    3. Macek Jiří & Krčálová Natálie (Mládež-D-LAT)
    3. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (TPV-Jun-I-SYNC)
    4. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-LAT)
    4. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (TPV-Jun-II-SYNC)
    8. Jehlička Viktor & Jehličková Valentýna (Dospělí-B-STT)
    13.-14. Obrusníková Zuzana & Obrusníková Zuzana (TPV-J1-SOLO-LAT)
    25.-27. Čechurová Eliška & Čechurová Eliška (TPV-J1-SOLO-LAT)

Říjen 2022

  • Fuego Cup 2022 - neděle
    30.10.2022, Říčany

    7. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - LAT)

  • Brno Open 2022
    30.10.2022, Brno

    43.-44. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT WDSF - World Open NS)

  • Fuego Cup 2022 - sobota
    29.10.2022, Říčany

    5. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - STT)
    9. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - LAT)

  • Brno Open 2022
    29.10.2022, Brno

    68.-72. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT WDSF - World Open NS)

  • Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou - COOL DANCE
    28.10.2022, Mladá Boleslav

    13. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT taneční liga)
    16. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT taneční liga)

  • O pohár primátora Města Kladna
    23.10.2022, Kladno

    2. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-D-STT)
    4. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-D-STT)
    4. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-D-LAT)
    11. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-D-LAT)

  • Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2022
    22.10.2022, Cheb

    4. Michal Kladrubský - Helena Březinová (BAM-STT)
    11. Michal Kladrubský - Helena Březinová (BAM-LAT)
    12.-13. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (BAM - STT)
    16. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (BAM - LAT)

  • CTS PERFECT CUP
    22.10.2022, Pardubice

    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII B LAT)
    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI B LAT)

  • Jilemnický taneční pohár
    16.10.2022, Jilemnice

    2. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-D-STT)
    2. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-D-LAT)
    3. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-D-STT)
    10. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-D-LAT)

  • Podještědský pohár - 52. ročník
    8.10.2022, Liberec

    8. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT taneční liga)
    12.-13. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT-A)
    19. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT taneční liga)

Září 2022

  • Velká cena MZDANCETEAM
    25.9.2022, Praha

    4. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-C)
    5. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-D)
    5. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-STT-B)
    9. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (STT-C)

     

  • WORLD OPEN NS STANDARD ADULT - MZ Dance Team
    25.9.2022, Praha

    35.-36. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT WDSF - World Open NS)
    42.-43. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT WDSF - World Open NS)

  • Diamond Cup
    24.9.2022, Praha

    1. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (Jun-I-SYNC)
    1. Männelová Aneta (TPV-J2-SOLO-Samba)
    1. Männelová Aneta (TPV-J2-SOLO-Chacha)
    1. Männelová Aneta (TPV-J2-SOLO-Rumba)
    1. Männelová Aneta (TPV-J2-SOLO-Jive)
    2. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (Jun-II-SYNC)
    2. Männelová Aneta (TPV-J2-SOLO-LAT)
    3. Obrusníková Zuzana (TPV-J1-SOLO-Samba)
    4. Simonidesová Petra & Kočvarová Eliška (Jun-II-SYNC)
    4. Obrusníková Zuzana (TPV-J1-SOLO-Rumba)
    5. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Jive)
    6. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Rumba)
    7. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Samba)
    7. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-Chacha)
    8. Obrusníková Zuzana (TPV-J1-SOLO-LAT)
    9. Obrusníková Zuzana (TPV-J1-SOLO-Chacha)
    9.-11. Obrusníková Zuzana (TPV-J1-SOLO-Jive)
    9.-12. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Rumba)
    10.-13. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Chacha)
    11.-12. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Samba)
    12. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-Jive)
    12.-13. Čechurová Eliška (TPV-J1-SOLO-Samba)
    12.-15. Čechurová Eliška (TPV-J1-SOLO-Rumba)
    13.-16. Čechurová Eliška (TPV-J1-SOLO-Jive)
    15. Čechurová Eliška (TPV-J1-SOLO-LAT)
    18.-24. Čechurová Eliška (TPV-J1-SOLO-Chacha)

  • Velká cena MZDANCETEAM
    24.9.2022, Praha

    20. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STL-STT)
    35. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STL-LAT)

  • Chvaletický pohár
    10.9.2022, Chvaletice

    3. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-D-STT)
    3. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-D-STT)
    7. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-D-LAT)
    12. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-D-LAT)

  • WDSF Open Bratislava
    4.9.2022, Bratislava

    11. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (WDSF Open SII LAT)
    18. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (WDSF Open SII STT)

Srpen 2022

  • WDSF Open Hradec Králové
    28.8.2022, Hradec Králové

    11. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (WDSF Open SII LAT)

  • WDSF International Open Hradec Králové
    28.8.2022, Hradec Králové

    21. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - WDSF International Open)

  • WDSF Open Hradec Králové
    27.8.2022, Hradec Králové

    25. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (WDSF Open SII STT)

  • WDSF International Open Hradec Králové
    27.8.2022, Hradec Králové

    22. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - WDSF International Open)

Červenec 2022

  • Vienna Dance Concourse
    24.7.2022, Vídeň

    18. Michal Grus - Hana Vítová (STT WDSF Open SI)

  • Vienna Dance Concourse
    22.7.2022, Vídeň

    19. Michal Grus - Hana Vítová (STT WDSF Open SI)

Červen 2022

  • Pardubický taneční pohár 2022
    12.6.2022, Pardubice

    3. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-D-STT)
    3. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-D-STT)
    12.-13. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-D-LAT)
    13. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-D-LAT)

  • Olešnický střevíc - 3. ročník
    11.6.2022, Olešnice u Českých Budějovic

    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII A STT) NOVÁ TŘÍDA "M"
    3. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)
    3. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-D)
    3. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)
    3. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-D)
    5. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-STT-A)
    5.-6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-LAT-E)
    6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-D)
    6. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-STT-B)
    7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-E)

  • Velká cena MZ Dance Team Plzeň a města Holýšova - TL Dospělých - Holýšov
    11.6.2022, Holýšov

    1. Michal Kladrubský - Helena Březinová (BAM-STT)
    2. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-D-STT)
    2. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-D-LAT)
    2. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-D-STT)
    3. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-D-LAT)
    3. Michal Kladrubský - Helena Březinová (BAM-LAT)
    4. Michal Kladrubský - Helena Březinová (A-LAT)
    5. Michal Kladrubský - Helena Březinová (TL-STT)
    13. Michal Kladrubský - Helena Březinová (TL-LAT)

  • Letní pohár města Kladna
    5.6.2022, Kladno

    2. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-D-STT)
    3. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-D-STT)
    4. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-D-LAT)
    10. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-D-LAT)

Květen 2022

  • CTS PERFECT SENIOR CUP 2022
    29.5.2022, Sezemice

    2. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-D)
    3. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-D)
    5. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-C)

  • Grand Prix Auterlitz 2022 1.část
    21.5.2022, Šlapanice

    8. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII A STT)
    14. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII STT taneční liga)

  • O cenu Rumcajse, Manky a Cipíska
    21.5.2022, Jičín

    2. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-LAT)
    2. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-E-LAT) NOVÁ TŘÍDA "D"
    3. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-STT-B)
    3. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-C)
    3. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-D-STT)
    3. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-D-STT)
    4. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-D)
    5. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-LAT-E)
    5. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-E)
    6. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-D)
    7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)
    9. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (STT-C)

  • Litoměřický kalich
    15.5.2022, Litoměřice

    1. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-E-LAT)
    1. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-D-STT)
    2. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-STT) NOVÁ TŘÍDA "D"
    3. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-LAT)
    3. Michal Grus - Hana Vítová (SI-STT-B)
    3. Michal Grus - Hana Vítová (SI-STT-A)
    5. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-LAT-D)
    7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)
    8. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-D)
    9. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-D)

  • Novohradská číše 2020 - 42. ročník - Memoriál Karla Hrušky
    7.5.2022, Nové Hrady

    6. Michal Grus - Hana Vítová (SI STT taneční liga)

Duben 2022

  • Aero Český Taneční Pohár - Taneční pohár města Kralupy nad Vltavou II.
    30.4.2022, Kralupy nad Vltavou

    1. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-STT)
    1. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-LAT)
    1. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-E-STT)
    1. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-E-LAT)

  • SPARTA CUP 2022 - Festival dětí a mládeže
    24.4.2022, Praha

    1. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-STT)
    3. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-LAT)
    4. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII A STT)

  • SPARTA CUP 2022 - Festival dětí a mládeže
    23.4.2022, Praha

    1. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-LAT)
    2. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-STT)
    4. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-E-LAT)
    6. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-E-STT)

  • Kometa Cup 2022
    23.4.2022, Brno

    19.-20. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STL-STT)
    36. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STL-LAT)

  • Aero Český Taneční Pohár - Taneční pohár města Kralupy nad Vltavou I.
    16.4.2022, Kralupy nad Vltavou

    1. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-STT)
    1. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-LAT)
    2. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-E-STT)
    2. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Mládež-E-LAT)

  • Velká cena hejtmana Jihočeského kraje a primátora Statut. města České Budějovice
    15.4.2022, České Budějovice

    7. Michal Kladrubský - Helena Březinová (A-LAT)
    9. Michal Kladrubský - Helena Březinová (TL-STT)
    22. Michal Kladrubský - Helena Březinová (TL-LAT)

  • O perníkovou pantofli - 53. ročník
    9.4.2022, Pardubice

    3. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-E)
    4. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-LAT-E)
    8. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-D)
    9. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)

  • Ghepardo Open
    9.4.2022, Kladno

    5. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (Jun-I-SYNC)
    6. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (Jun-II-SYNC)
    13.-14. Obrusníková Zuzana (TPV-J1-SOLO-LAT)
    17. Obrusníková Zuzana (TPV-J2-SOLO-LAT)
    17.-19. Čechurová Eliška (TPV-J1-SOLO-LAT)
    18.-19. Čechurová Eliška (TPV-J2-SOLO-LAT)

  • WDSF International Open Ostrava
    3.4.2022, Ostrava

    20. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - WDSF International Open)
    43. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - WDSF International Open)

Březen 2022

  • Jarní pohár ASTRA Praha 2022 - neděle
    27.3.2022, Praha

    4. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-STT)
    4. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-LAT)

  • Mistrovství České republiky v tanečním sportu 2022 - v kombinaci 10 tanců
    26.3.2022, Zlín

    20. Michal Kladrubský - Helena Březinová (10T - MČR 2022)

  • Jarní pohár ASTRA Praha 2022 - sobota
    26.3.2022, Praha

    2. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-STT)
    6. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-LAT)

  • Mistrovství České republiky 2022 v tanečním sportu - latinskoamerické tance
    20.3.2022, Praha

    51.-52. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - MČR 2022)

  • Chlumecký pohár 2022
    19.3.2022, Chlumec nad cidlinou

    1. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-STT)
    4. Jiří Macek - Natálie Krčálová (Jun-II-E-LAT)

  • Velká cena MZ Dance Team Plzeň - TL Seniorů
    12.3.2022, Plzeň

    1. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - B,A,M)
    2. Michal Kladrubský - Helena Březinová (LAT - B,A,M)

  • Jarní pohár města Kladna
    12.3.2022, Kladno

    5. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (Jun-I-SYNC)
    8. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (Jun-II-SYNC)

  • Chvaletice dětem, aneb
    5.3.2022, Chvaletice

    5.-6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-LAT-E)
    7.-8. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-E)
    8. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)
    9. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-D)

Únor 2022

  • 3. EDC Pohár ČSTS
    27.2.2022, Hlinsko

    6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-E)
    7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-LAT-E)
    8. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)
    7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-D)

  • Mistrovství České republiky 2022 v tanečním sportu - standardní tance
    26.2.2022, Otrokovice

    15.-16. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - MČR 2021)

  • 45. Říčanský pohár - 2022
    19.2.2022, Říčany

    2. Michal Grus - Hana Vítová (SI-STT-A)
    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII-STT-A)
    3. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-D)
    5. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)
    6. Michal Grus - Hana Vítová (SI STT super taneční liga)
    8.-9. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII LAT super taneční liga)
    12.-13. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII STT super taneční liga)

  • 2. EDC Pohár ČSTS
    13.2.2022, Brno

    6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)
    6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-LAT-E)
    6.-7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-E)
    7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-D)

Prosinec 2021

  • Velká cena MZ Dance Team - 10.ročník - Memoriál Aloise Dvořáka
    12.12.2021, Praha

    2. Kováříková Tereza & Krčálová Natálie (Jun-I-SYNC)
    4. Krčálová Natálie (TPV-J1-SOLO-Samba)
    4. Krčálová Natálie (TPV-J1-SOLO-Jive)
    6.-7. Kováříková Tereza (TPV-J1-SOLO-Samba)

Listopad 2021

  • Zimní Sparta CUP 2021
    28.11.2021, Praha

    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII-A-STT)

  • Listopadový pohár města Kladna
    17.11.2021, Kladno

    5. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (Jun-I-SYNC)
    5.-6. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (Jun-II-SYNC)
    8. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - STT)

  • O cenu města Jičína
    17.11.2021, Jičín

    3. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-D)
    4. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-STT-B)
    6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-LAT-E)
    6.-7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-E)
    6.-7. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-C)
    7. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (STT-C)
    7.-8. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-D)
    8. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)

  • Podzimní cena KST Silueta Praha a SVČ Všenory
    14.11.2021, Praha

    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII A STT)

  • Podzimní cena KST Silueta Praha a Pohár starostky MČ Praha-Zličín
    13.11.2021, Praha

    2. Kováříková Tereza & Krčálová Natálie (Jun-I-SYNC)
    3. Kováříková Tereza & Krčálová Natálie (Jun-II-SYNC)

  • MČR 2021 Latina
    7.11.2021, Ústí nad Labem

    8. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (LAT - MČR 2021 - Senior II)

  • Velká cena města Berouna 2021 - 23. ročník
    6.11.2021, Beroun

    3. Kováříková Tereza & Krčálová Natálie (Jun-I-SYNC)
    3. Kováříková Tereza & Krčálová Natálie (Jun-II-SYNC)
    3. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)
    4. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-C)
    5. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-D)
    5. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (Jun-I-SYNC)
    5. Obrusníková Zuzana & Čechurová Eliška (Jun-II-SYNC)
    6.-7. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - STT)

  • MČR ve Standardu 2021
    6.11.2021, Ústí nad Labem

    12. Michal Grus - Hana Vítová (STT - MČR 2021 - Senior I)
    13. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (STT - MČR 2021 - Senior II)

Říjen 2021

  • O kutnohorský groš
    31.10.2021, Kutná Hora

    6. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - STT)

  • Podještědský pohár - 51. ročník, memoriál Jany Koškové
    30.10.2021, Liberec

    5. Michal Kladrubský - Helena Březinová (Taneční liga STT)
    19.-21. Michal Kladrubský - Helena Březinová (Taneční liga LAT)

  • Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou - COOL DANCE
    28.10.2021, Mladá Boleslav

    27. Michal Kladrubský - Helena Březinová (Super taneční liga STT)
    44.-47. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (Super taneční liga STT)

  • Podzimní cena města Kladna
    24.10.2021, Kladno

    14. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - STT)

  • Jilemnický taneční pohár
    23.10.2021, Jilemnice

    4. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-E)
    5. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-LAT-E)
    5. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)
    5.-6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-D)

  • Mistrovství České republiky 2021 - STT
    23.10.2021, Praha

    20.-22. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - MČR 2021)
    60.-61. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - MČR 2021)

  • World Championship Standard
    17.10.2021, Rotterdam

    56.-58. Michal Grus - Hana Vítová (World Championship Standard SI)

  • WDSF Open Hradec Králové
    16.10.2021, Hradec Králové

    22. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (STT WDSF Open SII)

  • 44. Říčanský pohár / Fuego Cup 2021 - Supertaneční
    10.10.2021, Říčany

    6. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII LAT super taneční liga)
    7.-8. Michal Grus - Hana Vítová (SI STT super taneční liga)
    15. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - STT)

  • MČR S1 a S2 v 10tancích
    8.10.2021, Říčany

    6. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (MČR 10T - Senior II)

  • Fuego Cup - seniorské CBA
    8.10.2021, Říčany

    1. Michal Grus - Hana Vítová (SI-STT-A)

  • Říjnový pohár města Kladna
    3.10.2021, Kladno

    13. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - STT)

  • Batukáda CUP
    3.10.2021, Hranice

    2. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-D)
    3. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)
    4. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-C)

  • Velká cena primátora Statutárního města České Budějovice
    2.10.2021, České Budějovice

    7.-8. Michal Kladrubský - Helena Březinová (A - LAT)
    19.-20. Michal Kladrubský - Helena Březinová (Taneční liga LAT)

  • Velká cena hejtmana Jihočeského kraje
    2.10.2021, České Budějovice

    1. Michal Grus - Hana Vítová (SI-STT-A)
    9.-10. Michal Kladrubský - Helena Březinová (Taneční liga STT)

  • Podzimní Cup 2021
    2.10.2021, Zdounky u Kroměříže

    3. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-LAT-E)
    5. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-LAT-D)
    7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-C)
    10. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-D)

Září 2021

  • Olešnický střevíc - 2. ročník
    28.9.2021, Olešnice u ČB

    2. Michal Grus - Hana Vítová (SI-STT-A)
    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII A STT)
    3. Michal Grus - Hana Vítová (SI-STT-B)
    4. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-E)
    5. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-LAT-E)
    5. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII B LAT)
    5.-6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)
    8. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-D)

  • Taneční festival TK GRADACE 2021
    17.9.2021, Kroměříž

    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII A STT)

  • MČR 10T 2021
    4.9.2021, Kojetín

    20. Michal Kladrubský - Helena Březinová (MČR 10T - Dospělí)

Srpen 2021

  • Memoriál Dr. Miroslava Hýži
    28.8.2021, Šternberk

    19. Michal Kladrubský - Helena Březinová (Taneční liga STT)

Červenec 2021

  • WDSF Open Vienna Austria
    25.7.2021, Vídeň

    17.-18. Michal Grus - Hana Vítová (STT WDSF Open SI)

  • WDSF Open Vienna Austria
    24.7.2021, Vídeň

    19. Michal Grus - Hana Vítová (STT WDSF Open S1)

Říjen 2020

  • O kutnohorský groš
    4.10.2020, Kutná Hora

    7. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (STT-C)

  • Jilemnický taneční pohár
    3.10.2020, Jilemnice

    3. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-LAT-D)
    6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-D)
    6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-D)
    7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)

Září 2020

  • Velká cena MZ Dance Team - Taneční liga 2020 - Memoriál Aloise Dvořáka
    27.9.2020, Praha

    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII A STT)
    4. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII LAT super taneční liga)
    8.-10. Michal Grus - Hana Vítová (SI STT super taneční liga)
    12. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII STT super taneční liga)

  • Velká cena MZ Dance Team - Postupové soutěže neděle - Memoriál Aloise Dvořáka
    27.9.2020, Praha

    2. Michal Grus - Hana Vítová (SI-STT-B)
    2. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII-LAT-B)
    3. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-E)
    4. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-STT-B)
    4. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-LAT-E)
    5. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)
    7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-D)
    10.-11. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (STT-C)

  • Velká cena MZ Dance Team - Super taneční liga 2020
    26.9.2020, Praha

    30.-31. Michal Kladrubský - Helena Březinová (Super taneční liga STT)

Březen 2020

  • Brno Open
    8.3.2020, Brno

    39.-43. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - WDSF World open)

  • Jarní pohár ASTRA Praha 2020 - sobota
    7.3.2020, Praha

    2. Michal Grus - Hana Vítová (SI - STT - B)

  • Brno Open
    7.3.2020, Brno

    19. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (STT WDSF Open SI)

  • Brno Open
    6.3.2020, Brno

    10.-11. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (LAT WDSF Open SI)
    16. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (STT WDSF Open SII)

  • Chvaletice dětem, aneb....
    1.3.2020, Chvaletice

    3. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-E)

Únor 2020

  • Mistrovství České republiky 2020 - STT
    29.2.2020, Otrokovice

    23. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - MČR 2020)
    44.-46. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - MČR 2020)

  • Říčanský pohár 2020 - 43.ročník
    23.2.2020, Říčany

    6.-8. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - LAT)
    11. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - STT)

  • Říčanský pohár 2020 - 43.ročník
    22.2.2020, Říčany

    6. Michal Grus - Hana Vítová (SI - STT - B)
    6. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (LAT - SII - super taneční liga)
    11. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (LAT - SI - super taneční liga)
    19. Michal Grus - Hana Vítová (STT - SI - super taneční liga)
    20. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (STT - SII - super taneční liga)
    23.-24. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (STT - SI - super taneční liga)

  • MIA CUP
    16.2.2020, Tvoršovice

    19.-20. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (Taneční liga - STT)
    25. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (Taneční liga - LAT)

  • MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - Latinskoamerické tance
    1.2.2020, Praha

    24. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (MČR 2020 - LAT - do 21 let)
    43.-48. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (MČR 2020 - LAT - Dospělí)

Leden 2020

  • CENA HANKOVA DOMU 6. ročník
    19.1.2020, Dvůr Králové nad Labem

    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - B)
    6.-7. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - LAT - B)
    7. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-STT-B)
    9. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-D)
    10. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-C)
    11. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)
    10.-11. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-D)
    12. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-D)
    12. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-LAT-D)

  • DanceTime Gala Cup 2020
    12.1.2020, Praha

    6.-7. Kováříková Tereza & Krčálová Natálie (Jun-II-SYNC)

Prosinec 2019

  • Vánoční pohár TK AMICIA DANCE PRAHA
    15.12.2019, Praha

    2. Kováříková Tereza & Krčálová Natálie (TPV-Děti-II-SYNC)
    5. Kováříková Tereza & Krčálová Natálie (TPV-Jun-I-SYNC)

  • Vánoční cena METRONOM Praha 2019 - Memoriál Jana Nekoly
    15.12.2019, Praha

    6. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - LAT)

  • Vánoční cena TK Linie
    14.12.2019, Kasalice

    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - LAT - A)
    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - LAT - B)
    5. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-C)
    5. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - B)
    5. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-D)
    6. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-LAT-D)
    6. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - A)
    7. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-LAT-D)
    8. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI-STT-B)
    8. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)
    9. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-LAT-D)

  • Crystal Cup 2019 - STL dospělých
    14.12.2019, Ostrava

    17. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - super taneční liga)
    26. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (STT - super taneční liga)
    36. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - super taneční liga)

  • COOL DANCE - Vánoční cena města Bakov nad Jizerou - 4. ročník
    8.12.2019, Bakov nad Jizerou

    7. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - LAT)

  • Kamenický pohár 2019
    7.12.2019, Kamenice u Prahy

    6. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - LAT)
    7. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - taneční liga)
    26.-27. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - taneční liga)

  • Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka 8. ročník
    7.12.2019, Praha

    2. Vojtíšková Karla & Horáková Lucie (TPV-Děti-I-SYNC)
    3. Kováříková Tereza & Krčálová Natálie (TPV-Děti-II-SYNC)
    3. Kováříková Tereza & Krčálová Natálie (TPV-Jun-I-SYNC)
    4. Vojtíšková Karla & Horáková Lucie (TPV-Děti-II-SYNC)
    6. Vojtíšková Karla & Vojtíšková Karla (TPV-D1-SOLO-Polka)
    8. Vojtíšková Karla & Vojtíšková Karla (TPV-D1-SOLO-Chacha)
    11.-12. Vojtíšková Karla & Vojtíšková Karla (TPV-D1-SOLO-Waltz)
    10.-11. Horáková Lucie & Horáková Lucie (TPV-D1-SOLO-Chacha)
    11.-12. Horáková Lucie & Horáková Lucie (TPV-D1-SOLO-Polka)
    17.-18. Horáková Lucie & Horáková Lucie (TPV-D1-SOLO-Waltz)

  • Zimní SPARTA CUP 2019
    1.12.2019, Praha

    4. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (Mládež B - LAT)

  • World Open - Maribor
    1.12.2019, Maribor (Slovinsko)

    41.-44. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - WDSF World Open)

Listopad 2019

  • Tanzsportwochenende 2019
    30.11.2019, Erlangen (Německo)

    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - A)
    3. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - LAT - B)

  • Podzimní pohár ASTRA Praha 2019 - sobota
    23.11.2019, Praha

    1. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - LAT - B)
    4. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (SI - LAT - C)
    7. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (Mládež B - LAT)
    11.-12. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (STT - C)
    12. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - LAT)

  • O cenu města Jičína
    16.11.2019, Jičín

    5. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (Mládež B - LAT)
    12. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - LAT)

  • Podzimní pohár města Kladna
    9.11.2019, Kladno

    5. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (Mládež B - LAT)
    9.-10. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - LAT)
    10.-12. Jiří Markovič - Jana Kellnerová (STT-C)

  • SzentesOpen
    9.11.2019, Szentes - Hungary

    30. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - WDSF International Open)

  • 50. MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL
    3.11.2019, Ústí nad Labem

    32. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - WDSF International Open)

  • 50. MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL
    2.11.2019, Ústí nad Labem

    45. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - WDSF International Open)

Říjen 2019

  • Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou
    28.10.2019, Mladá Boleslav

    15.-17. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (B - LAT)
    16. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - taneční liga)
    35. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - taneční liga)

  • GRAND PRIX Hradec Králové a Mistrovství ČECH 2019
    20.10.2019, Hradec Králové

    4. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI - LAT - B)
    6. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SII - STT - A)

  • Podještědský pohár - 50. ročník
    19.10.2019, Liberec

    10. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - taneční liga)
    29. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - taneční liga)

  • Prague Dance Festival For All 2019
    19.10.2019, Praha

    4. Tereza Kováříková - Natálka Krčálová (TPV-děti-II-SYNC)
    10. Tereza Kováříková - Natálka Krčálová (TPV-Jun-I-SYNC)

  • Cena města Benešova
    12.10.2019, Benešov

    7. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (Mládež LAT - B)
    7. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - B)

  • Grand Prix Austerlitz 2019, Velká cena ŠLAPANIC
    12.10.2019, Šlapanice

    16. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - taneční liga)

  • Velká cena, Planá nad Lužnicí, 21. ročník (původně Tábora)
    6.10.2019, Planá nad Lužnicí

    3. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (Mládež LAT - B)
    7. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - B)

  • INTERNATIONAL OPEN Ostrava
    6.10.2019, Ostrava

    29. Michal Kladrubský - Helena Březinová (STT - WDSF International Open)

Září 2019

  • Velká cena MZ Dance Team a KD Železničárů
    28.9.2019, Praha

    6. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (Mládež LAT - B)

  • MIA CUP 2019
    21.9.2019, Praha

    4. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (Mládež LAT - B)
    13.-14. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - B)

  • Prague Open
    14.9.2019, Praha

    60. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT WDSF World Open) 
    43. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (STT WDSF Open SII)

  • Ghepardo Open
    8.9.2019, Kladno


    2. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (Mládež LAT - B)
    6.-7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SI-STT-D)
    7. Walter Schorge - Martina Hanáková (SII-STT-D)
    11. Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková (LAT - B)

Červenec 2019

  • DanceComp 2019 Wuppertal
    6.7.2019, Wuppertal

    16. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI-STT-A)
    17.-18. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (SI-LAT-B)
    45. Jan Mlejnský - Pavla Kamínková (LAT WDSF Open Sen II)