Buďte součástí tanečního klubu

StandardKlub Praha je taneční klub s dlouholetou tradicí zabývající se sportovním tancem, konkrétně standardními a latinskoamerickými tanci. Hlavním cílem je kvalitní příprava tanečních párů všech věkových kategorií pod vedením profesionálních a zkušených trenérů. 

Profesionální přístup, zázemí a přátelský kolektiv umožňuje našim tanečníkům stálý krok vpřed směrem k jejich cílům. K dispozici má každý tanečník 4 sály, které může libovolně využívat podle rozvrhu.

Jsme registrování v Českém svazu tanečního sportu (ČSTS). Na soutěže připravujeme nejen páry, ale i formace.

Chci se stát členem

Buďte součástí tanečního klubu

Naši trenéři

Pavel a Veronika Vitoškovi

Motto: "Tanec je jako život: je dobré mít ho naplánovaný, ale je třeba být připraven improvizovat."

Specializace:
Standardní tance


Zkušenosti:
Pavel a Veronika aktivně soutěžili ve standardních tancích v letech 2002 až 2016, za tu dobu vybojovali semifinálová umístění na Mistrovství ČR, byli čtyřikrát vítězi Mistrovství ČR družstev, zatančili si finálová kola na mezinárodních soutěžích např. v Maďarsku, Rakousku, Slovensku i na domácí půdě a několik let byli pravidelnými účastníky finále seriálu taneční ligy.

Spolupracovali s vynikajícími trenéry v Čechách (Lenka a Marcel Gebertovi, Martin Dvořák, Dobromil Nováček) i zahraničí (Michele Bonsignori, Monica Baldasseroni, Luisa a Giancarlo Barbierri, Fabio Selmi aj.), účastnili se pravidelně tréninkových soustředění v Čechách a Itálii.

Mají tříletou dceru Karličku. :-)

Michal Kladrubský a Helena Březinová

Motto: "Nesnažíme se být lepší než ostatní, chceme být lepší než my sami."

Specializace:
Standardní a Latinsko-americké tance


Zkušenosti:  Od roku 2018 držitelé nejvyšší standardní taneční třídy. Stále pracují na svém rozvoji a aktivně bojují v prvních desítkách taneční ligy ČSTS. Úspěšně startují i na mezinárodních soutěžích WDSF. Již několik let se věnují výuce dětských i dospělých tanečníků.

Marek Hrstka a Albina Hrstka Zaytseva

Motto: Marek: "Když nejde o život, jde o ho…"

Specializace:
Latinsko-americké tance, Flamenco, Karibské tance


Zkušenosti:
Marek s Albinou mají mnoholetou trenérskou praxi, jsou to majitelé zábavně-vzdělávacího projektu Hýbeme dětmi a spolupracují s předními špičkovými trenéry ze zahraničí, jako jsou Carolin Smith a Sergey Surkov. V našem tanečním klubu vedou semináře latinsko-amerických tanců a individuální lekce.

Působí v klubu jako externí lektoři.

Podívejte se na video.

Michal a Klára Drhovi

Motto: "Don't Dream your Life, live your Dreams."

Specializace:
Standardní a Latinskoamerické tance

Zkušenosti:
Michal a Klára jsou Vicemistři ČR standardních tanců a 2. Vicemistři Světa Profesionálů v deseti tancích pro rok 2017. V tomto samém roce se také umístili mezi TOP 48 na nejprestižnější světové taneční soutěži Grand Slam German Open Championship Stuttgart. Nyní se věnují tanci především jako trenéři standardní oblasti a jako tanečníci profesionální divize.

Působí v klubu jako externí lektoři.

Podívejte se na video.