INFORMACE K PROVOZU TŠ OD 3.12. 2020

Milí tanečníci, milí rodiče,

jistě jste zaznamenali zprávu, že počínaje čtvrtkem 3. prosince se ČR přesouvá do nouzového stupně č. 3, kdy jsou již povoleny volnočasové sportovní aktivity ve vnitřních prostorách. Bohužel, podmínky provozu jsou dle našeho názoru neslučitelné s realitou a příjemnými tanečními zážitky, a to z toho důvodu, že je povolen maximální počet osob v kurzu pouze na 9 + lektor, zároveň jsou všichni povinni nosit roušky a dodržovat dostatečné rozestupy.

Z těchto důvodů jsme se rozhodli do konce roku taneční hodiny pro veřejnost již nespouštět, a to i přesto, že jsme se na obnovení provozu dlouhé týdny těšili, stejně tak jako vy. Prozatím zahajujeme pouze částečný chod taneční školy pro naše dospělé soutěžní páry a individuální tréninky.

Od čt 3.12. mohou členové klubu využívat TS Modřany pro volné tréninky a individuální lekce, od pondělí 7.12. spouštíme také semináře pro dospělé soutěžní páry (ÚT+ST+ČT), vše v modřanském sále a za nastavených hygienických podmínek.

Věříme, že pokud se situace nezhorší a podmínky nám to dovolí, společně se potkáme v novém roce, a to co nejdříve to půjde. Máme v plánu opět zahájit plný provoz již v první půlce ledna, ale vše záleží na podmínkách, které vláda pro sportovce stanoví. Jakmile budeme mít jakékoli nové informace, dáme vám neprodleně vědět.

Prozatím si užijte příjemný a poklidný adventní čas a nezapomeňte sledovat naše sociální sítě a další kanály, kam pravidelně přidáváme "CoronaDance videa" a další zajímavý obsah.

Budeme se těšit brzy na tančenou! ?