Naši lektoři

Pavel a Veronika Vitoškovi

Motto: "Tanec je jako život: je dobré mít ho naplánovaný, ale je třeba být připraven improvizovat."

Specializace:
Standardní tance


Zkušenosti:
Pavel a Veronika aktivně soutěžili ve standardních tancích v letech 2002 až 2016, za tu dobu vybojovali semifinálová umístění na Mistrovství ČR, byli čtyřikrát vítězi Mistrovství ČR družstev, zatančili si finálová kola na mezinárodních soutěžích např. v Maďarsku, Rakousku, Slovensku i na domácí půdě a několik let byli pravidelnými účastníky finále seriálu taneční ligy.

Spolupracovali s vynikajícími trenéry v Čechách (Lenka a Marcel Gebertovi, Martin Dvořák, Dobromil Nováček) i zahraničí (Michele Bonsignori, Monica Baldasseroni, Luisa a Giancarlo Barbierri, Fabio Selmi aj.), účastnili se pravidelně tréninkových soustředění v Čechách a Itálii.

Mají tříletou dceru Karličku. :-)

Michal Kladrubský a Helena Březinová

Motto: "Nesnažíme se být lepší než ostatní, chceme být lepší než my sami."

Specializace:
Standardní a Latinsko-americké tance


Zkušenosti:  Od roku 2018 držitelé nejvyšší standardní taneční třídy. Stále pracují na svém rozvoji a aktivně bojují v prvních desítkách taneční ligy ČSTS. Úspěšně startují i na mezinárodních soutěžích WDSF. Již několik let se věnují výuce dětských i dospělých tanečníků.

Marek Hrstka a Albina Hrstka Zaytseva

Motto: Marek: "Když nejde o život, jde o ho…"

Specializace:
Latinsko-americké tance, Flamenco, Karibské tance


Zkušenosti:
Marek s Albinou mají mnoholetou trenérskou praxi, jsou to majitelé zábavně-vzdělávacího projektu Hýbeme dětmi a spolupracují s předními špičkovými trenéry ze zahraničí, jako jsou Carolin Smith a Sergey Surkov. V našem tanečním klubu vedou semináře latinsko-amerických tanců a individuální lekce.

Působí v klubu jako externí lektoři.

Podívejte se na video.

Michal a Klára Drhovi

Motto: "Don't Dream your Life, live your Dreams."

Specializace:
Standardní a Latinskoamerické tance

Zkušenosti:
Michal a Klára jsou Vicemistři ČR standardních tanců a 2. Vicemistři Světa Profesionálů v deseti tancích pro rok 2017. V tomto samém roce se také umístili mezi TOP 48 na nejprestižnější světové taneční soutěži Grand Slam German Open Championship Stuttgart. Nyní se věnují tanci především jako trenéři standardní oblasti a jako tanečníci profesionální divize.

Působí v klubu jako externí lektoři.

Podívejte se na video.

 

Karel Bůžek a Barbora Dašková

Motto: "Tančit umí každý, přidej se k nám a poznej nové kamarády."

Specializace:
Standardní a latinsko-americké tance

Zkušenosti:  
Karlos s Barčou jsou dvojnásobní mistři České republiky v plesových choreografiích a vítězi mnoha tuzemských i zahraničních soutěží. Oba tančí od dětských let a mají vytančenou druhou nejvyšší třídu. V minulých letech vedli taneční kurzy pro děti i dospělé.

Jiří Markovič

Motto: "Žiju si tancem, tančím si životem..."

Specializace: kurzy pro děti

Zkušenosti:  
Jirka je Mistr ČR plesových choreografií, má vytančenou taneční třídu B ve standardních tancích a je pravidelným účastníkem MČR v párové polce. V klubu se věnuje zejména dětským kurzům společenského tance a formacím. Pravidelně spoluorganizuje dětská a juniorská soustředění. S vedením dětí má více než 20 let zkušeností.

Helena Březinová

Motto: "When you feel sad, dance."

Specializace:
Standardní a latinsko-americké tance

Zkušenosti:
Helča je lektorka kurzů pro děti i dospělé s mnohaletými zkušenostmi. Tanci se věnuje již od dětských let až do dnes, kdy se svým partnerem Michalem aktivně závodí na té nejvyšší úrovni a na soutěžích hrdě reprezentuje TŠ StandardKlub Praha, kde úspěšně působí už mnoho let.

Michal Kladrubský

Motto: "Nesnažíme se být lepší než ostatní, chceme být lepší než my sami."

Specializace:
Standardní a latinsko-americké tance

Zkušenosti:
Michal je lektor kurzů pro děti i dospělé a zároveň aktivní tanečník nejvyšší mezinárodní třídy, semifinalista Taneční ligy ve STT. Samotnému tanci se věnuje od svých 17 let, v posledních letech se zaměřil také na výuku kurzů a výchovu párů, a to s velmi dobrými výsledky.
 

Valentýna Jehličková

Motto: "Netančíme jen proto, abychom byli lepší, než ostatní. Tančíme proto, abychom byli lepší, než my sami."

Specializace:
Standardní a latinsko-americké tance

Zkušenosti:
Valentýna je aktivní tanečnice, která sama vyrostla pod křídly StandardKlubu, a tak přesně ví, co a jak u nás chodí. Se svým bratrem a zároveň tanečním partnerem postupují v tanečních třídách stále výše a nyní bude předávat své zkušenosti dalším malým tanečníkům a tanečnicím.
 

Veronika Bostlová

Motto: "Dance to express not to impress."

Specializace:
Standardní a latinsko-americké tance

Zkušenosti: 
Verča je milá a usměvavá lektorka kurzů pro děti, která ve svých mladších letech také prošla našimi kurzy. Nyní se tanci věnuje ve formaci pro dospělé, se kterou slaví úspěchy u nás i v zahraničí.

Danka Pechačová

Motto: "Tanec je pro mě kousek duše světa."

Specializace:
Baletní průprava

Zkušenosti: 
Danka miluje tanec nejvíc asi v podobě baletu a moderny. Tančí s přestávkami od dětství a stále se učí v rámci seminářů a individuálních lekcí. Na svých lekcích s dětmi se věnuje jak základům baletu, tak volné taneční improvizaci a nácviku jednoduchých choreografií. Jejím přáním je, aby tanec děti hlavně bavil, ale také aby se učily základy techniky, které by pak mohly rozvíjet v pokročilejších kurzech.

Magdalena Plíhalová

Motto: “Just Dance like nobody’s watching.”

Specializace:
Standardní a latinsko-americké tance

Majda tančí již od dětských let, dříve tančila závodně, a to pod křídly StandardKlubu, nyní se věnuje formacím, se kterými se několikrát účastnila MČR. Při výuce dětí klade důraz na to, aby je tanec bavil a aby si latinu a standard zamilovaly stejně jako ona.

Robert Blaho

Motto: "Tanec je pro mě jedním ze způsobů, jak udělat lidem lidem kolem mě, a i sobě samotnému, radost."

Specializace:
STT, LAT

Zkušenosti:  
Robo se v minulosti soutěžně věnoval párovým tanců, nyní již aktivně “sólo” netančí, ale tanečně se udržuje v kondici v rámci plesových choreografií. V této disciplíně je několikanásobný mistr ČR a Slovenska. V rámci vystoupení se StandardKlubem ho můžete vidět na otevírání různých plesů a večírků jak v Praze, tak i v bližším nebo širším okolí. V současné době vede ve Standardklubu taneční kurz pro dospělé.