Stránka páru Viktor - Valentýna

Nacházíte se zde: Úvod > O nás > Stránka páru Viktor - Valentýna

Viktor Jehlička - Valentýna Jehličková

Taneční třídy: STT - E, LAT - E
Viktor - Valentýna

Zatím toho o nich moc nevíme. ;-)
Viktor Jehlička
Viktor Jehlička
lenkajehla [a] seznam.cz
Zatím toho o něm moc nevíme. ;-)
Valentýna Jehličková
Valentýna Jehličková
tyna.jehla [a] seznam.cz
Zatím toho o ní moc nevíme. ;-)

Soutěžní výsledky

Rok 2017

6. místo, Cena TSK SALTA Benešov z.s. (STT - C, 10.06.2017)
10. místo, Cena TSK SALTA Benešov z.s. (LAT - D, 10.06.2017)
5. místo, Jarní pohár ASTRA Praha 2017- neděle (LAT - D, 04.06.2017)
6. místo, Cena města Příbrami (STT - C, 03.06.2017)
4. místo, Cena města Příbrami (LAT - D, 03.06.2017)
7. místo, Cena Posázaví (STT - C, 27.05.2017)
2. místo, Tábor OPEN 18. ročník (STT - C, 20.05.2017)
9. místo, Tábor OPEN 18. ročník (LAT - D, 20.05.2017)
7. místo, COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 12. ročník (STT - C, 13.05.2017)
8. místo, COOL DANCE - Jarní cena MČ Praha 12 - 12. ročník (LAT - D, 13.05.2017)
13. místo, SPARTA CUP 2017 (STT - C, 06.05.2017)
12. místo, SPARTA CUP 2017 (LAT - D, 06.05.2017)
10-11. místo, Říčanský pohár 2017 - 40. ročník (LAT - D, 12.02.2017)

Rok 2016

6. místo, Vánoční cena METRONOM Praha 2016 (STT - C, 18.12.2016)
6. místo, Vánoční cena METRONOM Praha 2016 (LAT - D, 18.12.2016)
8. místo, Zimní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha (STT - C, 10.12.2016)
3. místo, Zimní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha (LAT - D, 10.12.2016)
3. místo, Zimní SPARTA CUP 2016 (STT - C, 04.12.2016)
4. místo, Zimní SPARTA CUP 2016 (LAT - D, 04.12.2016)
11. místo, O cenu města Neratovic 2016 (LAT - D, 19.11.2016)
7-8. místo, O cenu města Neratovic 2016 (STT - C, 19.11.2016)
7-8. místo, O cenu města Jičína (STT - C, 17.11.2016)
8-9. místo, O cenu města Jičína (LAT - D, 17.11.2016)
9. místo, Tanec pro všechny a Podzimní pohár města Kladna (LAT - D, 13.11.2016)
1. místo, Tanec pro všechny a Podzimní pohár města Kladna (LAT - C, 13.11.2016)
9. místo, Tanec pro všechny a Podzimní pohár města Kladna (LAT - D, 13.11.2016)
10. místo, Tanec pro všechny a Podzimní pohár města Kladna (STT - C, 13.11.2016)
8-9. místo, LIBEREC OPEN (STT - C, 12.11.2016)
4. místo, LIBEREC OPEN (LAT - D, 12.11.2016)
4. místo, Velká cena města Berouna 2016 - 19. ročník (STT - C, 05.11.2016)
4. místo, Velká cena města Berouna 2016 - 19. ročník (LAT - D, 05.11.2016)
6. místo, Prague Dance Festival For All - Maestro Cup For All (STT - C, 29.10.2016)
8. místo, Prague Dance Festival For All - Maestro Cup For All (LAT - D, 29.10.2016)
1. místo, Podzimní cena KTS Příbram (STT - C, 28.10.2016)
5. místo, Podzimní cena KTS Příbram (LAT - D, 28.10.2016)
7-9. místo, Pohár královského města Slaný - 2. ročník (LAT - D, 09.10.2016)
6-7. místo, Pohár královského města Slaný - 2. ročník (STT - C, 09.10.2016)
6-7. místo, Cena města Týnec nad Sázavou (STT - C, 08.10.2016)
7-8. místo, Cena města Týnec nad Sázavou (LAT - D, 08.10.2016)
3. místo, České Budějovice Open 2.ročník (STT - C, 01.10.2016)
4. místo, České Budějovice Open 2.ročník (LAT - D, 01.10.2016)
5. místo, Podzimní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem (LAT - D, 28.09.2016)
6-7. místo, Podzimní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem (STT - C, 28.09.2016)
3. místo, Ústecký pohár - 47.ročník (STT - C, 25.09.2016)
4. místo, Ústecký pohár - 47.ročník (LAT - D, 25.09.2016)
8. místo, COOL DANCE - Modřanská homole 2016 - 13. ročník (STT - C, 24.09.2016)
10. místo, COOL DANCE - Modřanská homole 2016 - 13. ročník (LAT - D, 24.09.2016)
8. místo, Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka - Děti a Junioři (STT - C, 17.09.2016)
14-16. místo, Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka - Děti a Junioři (LAT - D, 17.09.2016)
7. místo, Chvaletický pohár (LAT - D, 10.09.2016)
1. místo, Chvaletický pohár (STT - D, 10.09.2016)
11. místo, Letní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha (LAT - D, 26.06.2016)
2. místo, Letní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha (STT - D, 26.06.2016)
6. místo, O cenu města Neratovic 2016 (LAT - D, 19.06.2016)
1. místo, O cenu města Neratovic 2016 (STT - D, 19.06.2016)
4. místo, Cena města Příbrami (LAT - D, 18.06.2016)
1. místo, Cena města Příbrami (STT - D, 18.06.2016)
2. místo, Letní pohár města Kladna (STT - D, 12.06.2016)
9. místo, Letní pohár města Kladna (LAT - D, 12.06.2016)
7. místo, Cena Posázaví (LAT - D, 11.06.2016)
1. místo, Cena Posázaví (STT - D, 11.06.2016)
13-14. místo, SPARTA CUP 2016 (LAT - D, 05.06.2016)
5. místo, SPARTA CUP 2016 (STT - D, 05.06.2016)
5. místo, Kladenský pohár 2016 - 4. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky (LAT - D, 04.06.2016)
2. místo, Kladenský pohár 2016 - 4. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky (STT - D, 04.06.2016)
9. místo, Nymburská pečeť 2016 (LAT - D, 15.05.2016)
6-7. místo, Nymburská pečeť 2016 (STT - D, 15.05.2016)
16-17. místo, Cena města Benešova (LAT - D, 14.05.2016)
8. místo, Cena města Benešova (STT - D, 14.05.2016)
7. místo, Jarní cena města Třebíče - 1. ročník (LAT - D, 08.05.2016)
5. místo, Jarní cena města Třebíče - 1. ročník (STT - D, 08.05.2016)
9-10. místo, Marendi 2016 - O POHÁR HEJTMANA STŘEDOČESKÉHO KRAJE (LAT - D, 24.04.2016)
4. místo, Marendi 2016 - O POHÁR HEJTMANA STŘEDOČESKÉHO KRAJE (STT - D, 24.04.2016)
10. místo, Mistrovství Prahy 2016, TL Dospělí a Velká cena Prahy (STT - D, 23.04.2016)
8. místo, Cena KTS Příbram (LAT - D, 16.04.2016)
3. místo, Cena KTS Příbram (STT - D, 16.04.2016)
5. místo, COOL DANCE (LAT - E, 03.04.2016)
1. místo, COOL DANCE (STT - E, 03.04.2016)
1. místo, Jarní cena NKC Nové Strašecí (STT - E, 20.03.2016)
3. místo, Jarní cena NKC Nové Strašecí (LAT - E, 20.03.2016)
7-8. místo, Uhlířskojanovická parketa 2016 (LAT - E, 19.03.2016)
1. místo, Uhlířskojanovická parketa 2016 (STT - E, 19.03.2016)
1. místo, Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB (STT - E, 12.03.2016)
6. místo, Táborský pecen 16. ročník (LAT - E, 28.02.2016)
2. místo, Táborský pecen 16. ročník (STT - E, 28.02.2016)
6. místo, Říčanský pohár 2016 - 39. ročník (LAT - E, 14.02.2016)
2. místo, Říčanský pohár 2016 - 39. ročník (STT - E, 14.02.2016)
4. místo, Cena Hankova domu (Kombinace STT a LAT - E, 17.01.2016)
1. místo, Astra Praha 2016 - tř. DCB - 2.část (LAT - E, 09.01.2016)
6. místo, Astra Praha 2016 - tř. DCB - 2.část (STT - E, 09.01.2016)
3. místo, Astra Praha 2016 - tř. DCB - 1.část (LAT - E, 08.01.2016)
4. místo, Astra Praha 2016 - tř. DCB - 1.část (STT - E, 08.01.2016)

 


Vyberte pár, který chcete zobrazit:
 


© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044