Taneční škola StandardKlub Praha

Stránka páru Michal - Helena

Nacházíte se zde: Úvod > O nás > Stránka páru Michal - Helena

Pages in English Seiten auf Deutsch Paginas en espańol Pages en francais Русский Pagine in italiano Web in lingua latina

Michal Kladrubský - Helena Březinová

Taneční třídy: STT - A, LAT - B
Michal - Helena
Fotografie páru »


Zatím toho o nich moc nevíme. ;-)
Michal Kladrubský
michklad [a] centrum.cz
Zatím toho o něm moc nevíme. ;-)
Helena Březinová
helly7 [a] seznam.cz
Helena tančí od svých 9 let.
Tanec ji velmi baví a naplňuje. Tanec je pro ni spojením dřiny, elegance a krásy.
Záliby: Tanec jí zabírá spolu se školou většinu času, ale ve volných chvílích ráda čte a kouká na filmy.
Tanec: Smysl života

Soutěžní výsledky

Rok 2017

64. místo, WORLD OPEN STANDARD - Prague Open 2017 (STT - Pohárová, 17.09.2017)
27. místo, Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2017 - Super taneční liga města Olomouce (STT - Pohárová, 26.08.2017)
5. místo, Letní pohár města Kladna (LAT - B, 11.06.2017)
48-49. místo, WDSF International Open (STT - Pohárová, 20.05.2017)
4. místo, SPARTA CUP 2017 (LAT - B, 06.05.2017)
6. místo, SPARTA CUP 2017 (STT - Pohárová, 06.05.2017)
36-37. místo, Mistrovství Prahy 2017, Super TL Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu (STT - Pohárová, 01.05.2017)
6. místo, Mistrovství Prahy 2017, Super TL Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu (LAT - B, 01.05.2017)
11. místo, Mistrovství Prahy 2017, Super TL Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu (STT - A, 01.05.2017)
6. místo, Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem (LAT - B, 23.04.2017)
3. místo, Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem (LAT - B, 23.04.2017)
9. místo, Poděbradský pohár (STT - A, 22.04.2017)
4. místo, Poděbradský pohár (LAT - B, 22.04.2017)
16. místo, Novohradská číše 2017 - 39. ročník - Memoriál Karla Hrušky (STT - Pohárová, 16.04.2017)
7. místo, Novohradská číše 2017 - 39. ročník - Memoriál Karla Hrušky (STT - A, 16.04.2017)
12. místo, Mistrovství jižních Čech 2017 - Velká cena hejtmana Jihočeského kraje (STT - A, 15.04.2017)
23. místo, Kladenský pohár 2017 - 5. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky (STT - Pohárová, 25.03.2017)
10. místo, Kladenský pohár 2017 - 5. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky (STT - A, 25.03.2017)

Rok 2016

6-8. místo, Cena města Příbrami (LAT - B, 18.06.2016)
12. místo, SPARTA CUP 2016 (LAT - B, 05.06.2016)
11. místo, SPARTA CUP 2016 (STT - Pohárová, 05.06.2016)
13-14. místo, Kladenský pohár 2016 - 4. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky (STT - A, 04.06.2016)
7-8. místo, Kladenský pohár 2016 - 4. ročník - Memoriál Radoslava Ostrůvky (LAT - B, 04.06.2016)
12. místo, Poděbradský pohár 2016 (LAT - B, 30.04.2016)
14. místo, Poděbradský pohár 2016 (STT - A, 30.04.2016)
13. místo, Mistrovství Prahy 2016, TL Dospělí a Velká cena Prahy (STT - A, 23.04.2016)
12. místo, Mistrovství Prahy 2016, TL Dospělí a Velká cena Prahy (LAT - B, 23.04.2016)
4. místo, Cena KTS Příbram (LAT - B, 16.04.2016)
8. místo, Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2016 (STT - Pohárová, 10.04.2016)
9. místo, Jarní pohár města Kladna - Středočeský pohár 2016 (LAT - B, 10.04.2016)
9. místo, Cena města Vlašimi (LAT - B, 02.04.2016)
12. místo, Mistrovství jižních Čech 2016-Velká cena hejtmana Jihočeského kraje (LAT - Pohárová, 26.03.2016)
8. místo, Mistrovství jižních Čech 2016-Velká cena hejtmana Jihočeského kraje (STT - Pohárová, 26.03.2016)
8. místo, Mistrovství jižních Čech 2016-Velká cena hejtmana Jihočeského kraje (LAT - B, 26.03.2016)
6. místo, Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB (LAT - B, 12.03.2016)
8. místo, Benátecký pohár - 37. ročník (LAT - B, 27.02.2016)
21. místo, Benátecký pohár - 37. ročník (STT - A, 27.02.2016)
6. místo, Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha (LAT - B, 21.02.2016)
14. místo, O Žďárský pohár 2016 - TANEČNÍ LIGA (STT - A, 14.02.2016)
7. místo, O Žďárský pohár 2016 - TANEČNÍ LIGA (LAT - B, 14.02.2016)
18. místo, Memoriál Bohuslava Matiáše (LAT - B, 31.01.2016)
21. místo, COOL DANCE 2016 - 8. ročník (STT - A, 23.01.2016)
6. místo, Nezbedný bakalář 2016 (36.ročník) - memoriál Dr. Václava Černého (LAT - B, 16.01.2016)

Rok 2015

24-26. místo, Vánoční cena TŠ Metronom Praha 2015 (STT - A, 20.12.2015)
18-19. místo, Vánoční cena města Rokycan (STT - A, 19.12.2015)
19. místo, KROMĚŘÍŽSKÝ TANEČNÍ FESTIVAL 2015 (STT - A, 05.12.2015)
21. místo, Dynasit Kometa Cup 2015 (STT - A, 28.11.2015)
11. místo, Chomutovské taneční gala 2015 - Velká cena města Chomutova (STT - Pohárová, 15.11.2015)
22. místo, Mezinárodní taneční soutěž GRAND PRIX Cheb 2015 (STT - Pohárová, 31.10.2015)
24. místo, Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizero (STT - A, 29.10.2015)
17. místo, Cena města Týnec nad Sázavou (STT - A, 17.10.2015)
19. místo, Podještědský pohár - 46.ročník (STT - A, 10.10.2015)
15. místo, Plzeň 2015 - Grand Prix Parkhotelu (STT - A, 27.09.2015)
22. místo, GRAND PRIX ÚSTÍ NAD LABEM - 25.ročník / malé jubileum/ (STT - A, 26.09.2015)
20-21. místo, Cena města Benešova (STT - A, 30.05.2015)
1. místo, Tábor OPEN 16. ročník (STT - B, 23.05.2015)
3. místo, Nymburská pečeť 2015 (STT - B, 03.05.2015)
2. místo, Poděbradský pohár 2015 (STT - B, 02.05.2015)
11. místo, Májová cena (STT - B, 01.05.2015)
2. místo, Cena města Vlašimi (STT - B, 19.04.2015)
3. místo, Cena KTS Příbram (STT - B, 18.04.2015)
3. místo, Jarní pohár města Kladna (STT - B, 12.04.2015)
20. místo, Jarní pohár města Kladna (STT - Pohárová, 12.04.2015)
3. místo, Mistrovství Prahy DCB 2015 (STT - B, 28.03.2015)
2. místo, Jarní cena NKC Nové Strašecí (STT - B, 08.03.2015)
3. místo, Pohár TK AD Praha (STT - B, 22.02.2015)
8-10. místo, Říčanský pohár (STT - B, 15.02.2015)
7-8. místo, Kladenský pohár 2015 -3.ročník-Memoriál R.Ostrůvky (STT - B, 07.02.2015)
11. místo, Memorial Bohuslava Matiáše (STT - B, 01.02.2015)
5. místo, Nezbedný bakalář 2015 (35. ročník) (STT - B, 10.01.2015)

Rok 2014

3. místo, Poděbradský zvoneček (LAT - C, 07.12.2014)
5. místo, Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AD Praha (LAT - C, 22.11.2014)
2. místo, Velká cena města Berouna (LAT - C, 01.11.2014)
2. místo, Podzimní cena KTS Příbram (LAT - C, 26.10.2014)
4. místo, Fuego Cup 2014 (LAT - C, 12.10.2014)
11. místo, Cena města Benešova (LAT - C, 11.10.2014)
5-6. místo, Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka (LAT - C, 28.09.2014)
5. místo, COOL DANCE - Modřanská homole 2014 - 11.ročník (LAT - C, 27.09.2014)
1. místo, O cenu města Neratovic 2014 (LAT - C, 01.06.2014)
5. místo, O cenu Valdštejnova Jičína (LAT - C, 24.05.2014)
3. místo, O cenu starosty města Kroměříže 2014 (LAT - C, 19.04.2014)
5. místo, Velká cena TK TENDANCE Mladá Boleslav (LAT - C, 13.04.2014)
1. místo, Velká cena TK TENDANCE Mladá Boleslav (STT - C, 13.04.2014)
1. místo, Jarní pohár města Kladna (STT - C, 06.04.2014)
4. místo, Jarní pohár města Kladna (LAT - C, 06.04.2014)
5. místo, Cena města Vlašimi (LAT - C, 05.04.2014)
1. místo, Cena města Vlašimi (STT - C, 05.04.2014)
1. místo, Cena KTS Příbram (LAT - C, 30.03.2014)
1. místo, Cena KTS Příbram (STT - C, 30.03.2014)
13. místo, Mistrovství Prahy 2014 - DCB (LAT - C, 29.03.2014)
3. místo, Mistrovství Prahy 2014 - DCB (STT - C, 29.03.2014)

Rok 2013

36-37. místo, O cenu města Neratovic 2013 (STT - Pohárová, 26.10.2013)

 


Vyberte pár, který chcete zobrazit:
 
Obsah stránek
 

Úvod   |   Mapa stránek   |   Kontakt

© Taneční škola StandardKlub Praha z.s. 2006 - 2017 :: www.sktanec.cz :: email: info@sktanec.cz :: tel.: 774 040 044